בית
אודות
מוצרים
מותגים
סניפים
עגלת קניות
מאמרים
צור קשר

עגלה שלי

(0) פריטים - 0.00₪ cart

תיקי נשים:

אחד מהאקססוריז הנפוצים ביותר והאהובים ביותר על נשים הוא התיק. אין כמעט אישה ולא משנה באיזה מקום בעולם היא גרה, שאין לה תיק כזה או אחר. כבר במאה ה17,  נשים הסתובבו עם תיקים קטנים כמו ארנקים ובתוכם
תיקי נשיםשמו מטבעות כסף ותמרוקים קטנים. עם השנים השתכללו תיקי הנשים וכיום יש לנשים תיק לכול אירוע ולכול מטרה.

תיקים כאביזר אופנה:

אחד מהדברים החשובים בעת קנייה תיק, זה השלמת ההופעה הכוללת. נשים רבות מודדות תיק בעת הקנייה מול המראה כמו שהן קונות בגד או נעליים. ההתאמה של התיק לבגד או לנעליים יכולה לבוא לידי ביטוי בצבע התואם או בגזרה של התיק. לדוגמה, לבגד לאירוע ערב תוכל האישה לבוא עם תיק קטן לנשיאה ביד או תיק קטן על הכתף כזה שישקף את הבגד ואת ההופעה הכוללת. תיקי נשים כאביזר אופנה משתנים בין הגילאים השונים ונשים בוגרות יותר יעדיפו תיק סולידי ושמרני מבחינת הצבע בעוד שצעירות יעדיפו צבעים חזקים יותר וגזרות מודרניות.

הפונקציות השונות של תיקי נשים:

עקב העובדה שנשים הם הקניין המרכזי של תיקים. יש בשוק מבחר גדול של תיקים לשימושים שונים. תיקי יום יום לדוגמה, יכולים לבוא במבחר צורות, אם זה תיק שנושאים על היד גדול או קטן, או תיק שנושאים על המרפק כשרוצים מראה אלגנטי יותר וגם תיקים על הכתף. נשים בדרך כלל משתמשות ביותר דברים בתיק מאשר הגברים ולכן בתיקי נשים יש לרוב יותר כיסים שיכולים להיות שימושיים. תיקים לערב יותר קטנים מתיקי יום ויש כאלה שמזכירים צורת ארנק גדול. נשים משתמשות הרבה בתיקים ולכן רצוי שהתיקים יהיו איכותיים ויישארו לאורך שנים. יש גם תיקים גדולים יותר לשימושים כמו לפ-טופ ומסמכים והם מזכירים קצת תיקי גברים אך העיצוב שלהם יותר נשי.