בית
אודות
מוצרים
מותגים
סניפים
עגלת קניות
מאמרים
צור קשר

עגלה שלי

(0) פריטים - 0.00₪ cart

תיקי מנהלים: תיקי מנהלים

תיקים לגברים ונשים הם אביזר נלווה ושימושי לכול מטרה. אחד מהסוגים של תיקים אלו, הוא תיק מנהלים. התיקים עשויים לרוב מעור ומשדרים יוקרה ומעמד. תיקי מנהלים יהיו לרוב תיקי מזוודה שנושאים ביד והם קיימים עוד מהמאה ה19 . התיקים הראשונים שנעשו היו כבדים ובחלקם היו עשויים מברזל והשתמשו בהם בעיקר גברים מהמעמד הגבוה. כיום יש סוגים שונים של התיקים באיכויות שונות ומשתמשים בהם גם נשים וגם גברים.

למה לקנות תיקי מנהלים:

  1. יוקרה: תיקי מנהלים משדרים יוקרה ומעמד. התיקים הם בדרך כלל אפנתיים וכמו שמנהל יבחר בשעון יוקרתי הוא יבחר גם בתיק הולם למעמדו.
  2. אחיזה: כאמור, תיקי מנהלים נישאים ביד מה שמעניק נוחות וקלילות. אפשר גם לחבר להם רצועה ארוכה יותר לכתף, למי שאוהב ובנוסף יש גם התיקים שאפשר לחבר להם גלגלי טרולי למי שסובל מבעיות גב.
  3. שימושי: בתיקי מנהלים יש בדרך כלל את כל מה שמנהל צריך. יש להם כיסים רבים  ומקום למחשב או לקלסרים ועד מחיצות  וחריצים שונים שאפשר לשים בהם  עטים, פנקסים, יומנים מסמכים וכו'.
  4. איכות: תיקי מנהלים עשויים לרוב מעור מה ששומר על קשיחות ואורך החיים של התיק. יש כיום מבחר גדול של תיקים והמחירים יכולים להשתנות לפי איכות העור וגודל התיק.

לסיכום: תיקי מנהלים מתאימים לנשים ולגברים והם שימושיים מאוד. בנוסף התיקים משדרים יוקרה ומעמד וכול מנהל צריך שיהיה לו תיק שכזה. יש סוגים רבים וגדלים שונים אך יש לזכור: יחסית לשאר התיקים הקיימים בשוק, תיקי מנהלים יקרים יותר ולפעמים בהרבה מתיקים אחרים. אך שווה להשקיע בתיק שכזה שכן מלבד הסיבות שהוזכרו, האיכות של תיק מנהלים יכולה להישמר לאורך שנים.