בית
אודות
מוצרים
מותגים
סניפים
עגלת קניות
מאמרים
צור קשר

עגלה שלי

(0) פריטים - 0.00₪ cart

תיקי גברים:

תיקים לגברים הם כיום פריט  אקססוריז מקובל ושימושי לגבר. כבר בעבר הרחוק היה השימוש בתיקים לגבר ערך מיוחד והם שימשו למספר דברים שונים.  בשנים האחרונות גדל היקף האקססוריז לגברים והם כוללים: תיקים לגברים, נעליים, חגורות, כובעים ועוד… התיקים לגברים כיום עשויים מעור, פלסטיק, בד וכו'. לכול תיק יש את השימוש שלו והבחירה בתיק כזה או אחר, תהיה לפי הצרכים של אותו הגבר.

תיקי גברים

סוגי תיקי גברים:

תיקי מזוודה: תיקי המזוודה הם תיקים שקיימים מאות שנים ושימשו בעיקר אנשי משרדים והעידו על מעמד. את התיק מזוודה נושאים ביד וכיום השימוש שלהם הוא בעיקר לאנשי עסקים או גברים שנושאים אתם לפטופ או מסמכים גדולים. השימוש בהם נפוץ ומגוון התיקים גדול ומגוון.

תיק מסנג'ר: זהו תיק שצורת השימוש בו על הגוף היא באלכסון. תיקים אלה מיועדים לצעירים אך לא רק. השימוש בהם נוח כאשר רוצים להשתמש בשתי הידיים למשל: כשרוכבים על אופניים. הוא שימושי מאוד כאשר רוצים להוציא מהתיק דברים בלי להוריד את התיק מהגוף.

תיקי גב: גם לתיקי גב יש קונוטציה של צעירים ותיקי גב מאוד שימושיים להרבה דברים.  תיקי גב הם בעיקר נוחים ויכולים להעמיס מספר פריטים גדול, אפילו לפ טופ ודברים נוספים. בנוסף תיקי גב הם יחסית בריאים לגב וכמו בתיקי מסנג'ר גם פה הידיים חופשיות.

תיקי צד: תיקי צד יכולים להגיע במגוון גדלים וזאת לפי הצרכים של הגבר. תיקי צד משמשים בעיקר לנשיאה של חפצים לא גדולים כמו ארנק, טלפון, כסף וכו'. תיקי צד נחשבים אפנתיים והם נפוצים בכול שכבת גיל.

 

לרוב הגברים היום יש מספר תיקים ולא אחד. יש תיקים זולים ויש תיקי מעצבים יקרים,  לכול תיק יש את הצרכים שלו והנוחות שלו. תיק כמתנה לגבר יכול להוות פתרון נחמד ושימושי והתעשייה של תיקי הגברים עולה בכול שנה .