בית
אודות
מוצרים
מותגים
סניפים
עגלת קניות
מאמרים
צור קשר

עגלה שלי

(0) פריטים - 0.00₪ cart

סט מזוודות:

קרה לכם שחזרתם מטיול ואמרתם לעצמכם, שהתיק שלקחתם היה גדול מדיי ולא הייתם צריכים גודל כזה? או ההפך, שהתיק לא הספיק לכם ונאלצתם לקנות תיק נוסף? לכן כשקונים מזוודות, הקניה הטובה ביותר תהיה סט
מזוודות. תמיד טוב שיהיו בבית כמה מזוודות בגדלים שונים למטרות שונות.

סט מזוודות

גדלים של סט מזוודות:

20-21 אינץ: כיום בזכות טיסות הלואו קוסט, הגודל של המזוודה שהיה פעם נחלתם של הנוסעים שבעיקר עובדים בטיסות כמו, דיילים וטייסים הפך לנחלת הכלל והביקוש במזוודות אלה רק עולה. מזוודה בגודל של 20 אינץ לא עולה כסף בטיסות הזולות ובנוסף היא עולה עם הנוסע למטוס. מזוודה זו גם נקראת ,טרולי.  היא מתאימה לצעירים, נוסע בודד, או אפילו זוגות שלא רוצים לשלם יותר ואין להם צורך בהרבה פריטים.

24 אינץ:  זאת המזוודה הבינונית בסט והיא מתאימה בעיקר לזוגות שנוסעים לכמה לילות ולא צריכים לקחת אתם הרבה דברים.  מדובר במזוודה פופלרית ונפוצה בקרב מטיילים.

28-30 אינץ: כאן כבר מדובר במזוודה משפחתית, גדולה שלא מתאימה לטיסות קצרות ויכולה להספיק לכמה אנשים. זוהי מזוודה גדולה שיש כמעט לכול משפחה בבית ופעם היא גם הייתה הכי נפוצה. היום עם  השינויים בתרבות הנסיעות לחו"ל היא אמנם שימושית מאוד, אך רק אם היא מתאימה לצורכי הנסיעה.

למה כדאי לקנות סט מזוודות:

מזוודה קשיחה או מזוודה מבד יכולה להיות עסק יקר. חשוב לקנות מזוודה איכותית שתחזיק להרבה שנים. אבל כמו שראינו יש שימושים רבים למזוודה ולגדלים יש יתרונות וחסרונות רבים. לכן אם כבר משקיעים במזוודה עדיף לקנות סט מזוודות. זה יותר זול מכיוון שקונים כמה ביחד. זה שימושי לצרכים שונים ולמטרות שונות וזה בעיקר נוח שיש בבית איזה סוג שרוצים לאיזה טיול  שבא לכם לעשות. נסיעה טובה.