בית
אודות
מוצרים
מותגים
סניפים
עגלת קניות
מאמרים
צור קשר

עגלה שלי

(0) פריטים - 0.00₪ cart

מזוודות קשיחות:

רובנו אוהבים לטייל ורוצים שהטיול יעבור בשלום ובנוחות המרבית. למזוודה שניקח איתנו לטיול חשיבות גדולה שכן, היא יכולה להפוך את הטיול ליותר נוח ויותר נעים. לפני הטיול  צריך לדעת מה  הם הצרכים שלנו ומהו מסלול של הטיול. לטיול  של טרקים למשל והליכה מרובה מזוודה היא פחות מתאימה, אך בטיול משפחתי או זוגי לבית מלון או דירה בחו"ל, מזוודה היא פתרון אידאלי. ומזוודה קשיחה היא אחת מהאופציות הטובות.

מזוודות קשיחות

היתרונות של מזוודות קשיחות:

  1. חוזק/ עמידות: להבדיל ממזוודות אחרות למזוודות הקשיחות יש עמדו גבוהה בכול מה שקשור לבלאי, קרעים, רטיבות וכו'. החומר הפלסטי שממנו עשויה המזוודה יכול לספוג נפילות ומכות חזקות שיכולות לקרות בהעמסה ובפירוק של הכבודה בדרך למטוס.
  2. עמידות למים: מזוודות קשיחות עמידות במים וברטיבות, יתרון  שגם שומר על חיי המזוודה לאורך זמן וגם שומר על הציוד והפרטים בתוך המזוודה.
  3. הגנה על פריטי ערך: אם קנינו פריטים שבירים בחו"ל או שיש לנו פריטים בעלי ערך שחשוב לנו לשמור עליהם מזוודות קשיחות הם האופציה הטובה ביותר והאמינה ביותר.

כדיי להשלים את המזוודה הקשיחה שתשרת אותנו באופן המושלם והנוח ביותר יש לשים לפרטים נוספים שיעשו לכם את החיים קלים ונוחים וישמרו על המזוודה לאורך זמן.

 אבזור נוסף למזוודה שכדאי לבדוק/להוסיף:

  • גלגלי-המזוודה: גלגלים חזקים מאוד חשובים למזוודה .  4  גלגלי סיליקון חזקים יעשו את העבודה ויתנו אמידות לאורך זמן.
  • רוכסנים: רוכסנים חזקים ועבים חשובים מאוד וכדאי לבדוק לפני הקניה שהם עובדים טוב ובצורה חלקה.
  • פנים המזוודה: בתוך המזוודה צריך להיות רצועות צולבות שישמרו על הסדר ויגנו על תוכן המזוודה בעת פתיחתה. בנוסף מחיצה נוספת תעזור לנו לנצל באופן מקסימלי  את נפח המזוודה.